Patagonie

176
1841176184

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • rodinny kalendar 2019 Tip
  Skladem 4 ks Značka: Patagonie

  Měsíční plánovač pro celou rodinu letos opět s krásnými ilustracemi od Jany Kudrnové. Pověste si Rodinný kalendář vedle ledničky a život se vám zjednoduší. Rodinný kalendář pohlídá, kdy jede tatínek do Německa, kdy má maminka kurz kreslení, kdy má Emma taneční kroužek, Apolenka gymnastiku a Kuba rugby. Naučte rodinu zapisovat své povinnosti, úkoly, kroužky, zábavu do jim určených kolonek a všichni budete mít o všem skvělý přehled. Letos kalendář navíc inspiruje k tomu, abyste se společně s dětmi vydali poznávat báječná místa v naší krásné zemi.

  Rozměr: 30x30cm

  Původně: 220 Kč
  Ušetříte: 44 Kč (–20 %)

  176 Kč
 • narozeninovy kalendar slon Tip
  Momentálně nedostupné Značka: Patagonie

  Už zase vám utekly narozeniny některého z vašich blízkých, na kterých vám záleží? Už zase jste babičce, tatínkovi nebo oblíbené sestřenici popřáli k jubileu den či týden po termínu? Připadáte si trapně? Případně jako neuctivá a chaotická osoba a ráda byste to změnila?

  Narozeninový kalendář jsme vydaly právě pro nás, věčné zapomnětlivky, které se hodlají proměnit v ty, které rády dělají svým přátelům a rodině radost v pravý čas.

  Kalendář plný krásných ilustrací výtečné výtvarnice Andrey Tachezy je připraven jako věčný a můžete ho používat tak dlouho, jak budete potřebovat. Každý měsíc bez ohledu na daný rok si doplníte data narozenin vašich známých a blízkých, kalendář pověsíte na frekventované místo a máte skvělý přehled o všech oslavách ve vašem okolí.

  Ať se vám s našimi bizarními postavičkami krásně slaví všechny narozeniny, které si do kalendáře zaznamenáte.

  Rozměry: 22x22 cm, 12 listů, verze stojací, i k zavěšení

  Původně: 230 Kč
  Ušetříte: 46 Kč (–20 %)

  184 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.